Ar-Ge Vizyonumuz

Iffco Türkiye’nin en büyük hedefi, gıda katkıları alanında her zaman tercih edilen çözüm ortağı olmaktır.

Müşteriler, mevcut ürünleri geliştirme, süreç verimliliğini artırmak ve sektörebir inovatif çözümler sunmak için Iffco Türkiye’nin bilimsel uzmanlığına başvurmaktadır.

Iffco Türkiye, son teknolojinin kullanıldığı ekipmanlarla donatılmış olan laboratuvarlarda yağ modifikasyonları, yağ stabilizasyonları, ürünlerin uygulama alanları ve yeni ürün çalışmaları üzerine araştırma ve geliştirme faaliyetleri sürdürülmektedir.

Küresel tecrübemiz, ortaya çıkan müşteri ihtiyaçları ve çözümleri konusunda ön saflarda yer almamızı ve sektöre ait yeni bilgileri piyasaya öncelikli olarak taşımamızı sağlamaktadır.

Teknik uzmanlığımızı, dünyanın dört bir yanındaki işletmeler ve disiplinler arasında hemen kullanabilmemiz; sorunları hızla çözmek için elimizden gelenin en iyisini en kısa sürede yapmamıza olanak tanımaktadır. Iffco Türkiye’nin, bilimsel ve teknik bilgi dünyasına bu hızlı erişimi, yeni ürünlerin piyasaya sunulması için kullanılacak zamanı ve maliyeti önlemeye yardımcı olarak ürünlerin daha hızlı bir şekilde piyasaya sürülmesini sağlamaktadır.